Aktualności
Wpis nr 1031 (893 z 902)← Więcej wpisów | ← Ostatni | ← Następny | Poprzedni → | Pierwszy →
Biedronki z wizytą w bibliotece
14.05.2026, 09:57:22
W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek, dn. 12.05..2026r. dzieci z grupy Biedronki odwiedziły bibliotekę. brały udział w bardzo ciekawym spotkaniu z Kraśniczanką i ilustratorką książek dla najmłodszych - Panią Izabelą Rej.
Biedronki zapoznały się z różnymi technikami wykonywania rysunków. Dowiedziały się jakie są etapy powstawania książki i ilustracji. miały również możliwość wykonania własnych rysunków. Wykazując się kreatywnością i pomysłowością Pani Izabela opowiedziała dzieciom o swojej pasji - tworzeniu ilustracji do książek.
Wizyta w bibliotece była również okazją do odebrania dyplomu za udział i wygrana w konkursie "Czytam Sobie, Czytam Tobie". Brawo dla naszych Biedronek - młodych czytelników!
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak miłym i inspirującym spotkaniu.






