1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Galeria
  4. Video
  5. Jadłospis
  6. Rekrutacja
  7. Kontakt

Aktualności

Wpis nr 30 (14 z 646)Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Dzień otwarty

026.jpg W dniu 9 maja nasze przedszkole odwiedziły nowo zapisane dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Mieliśmy przyjemność poznać się lepiej podczas wspólnych zabaw i zajęć.

Atmosfera panująca w placówce w tym dniu była wyjątkowa. Wspaniała zabawa spotkała wszystkich, którzy odwiedzili nasze przedszkole . Goście mogli obejrzeć występ najstarszych przedszkolaków, wspólnie uczestniczyć w zabawach prowadzonych przez nauczycielki, zwiedzić budynek przedszkolny oraz bawić się z przedszkolakami podczas zabaw dowolnych. Przekonaliśmy się, że przyszłym przedszkolakom nie brakuje fantazji i energii do wspólnego poznawania świata.
Podczas spotkania rodzice mogli bliżej poznać ofertę przedszkola, warunki lokalowe, porozmawiać z nauczycielkami, panią dyrektor placówki oraz uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Udział w dniu otwartym to dobry sposób, aby zachęcić dzieci do uczęszczania do przedszkola. Dni otwarte stały się tradycją w naszym przedszkolu. Było nam bardzo miło poznać wszystkie Dzieci i Rodziców, a miłe wspomnienia wesołych zabaw pozostaną na długo w naszej pamięci.

Do zobaczenia po wakacjach!