1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Galeria
  4. Jadłospis
  5. Kontakt

Aktualności

Wpis nr 435 (338 z 355) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Niezwykli goście u Krasnoludków

27.01.2019, 22:35:49

0223.jpg Jest piątek, 25 stycznia. Za oknem mroźno i śnieg przykrył nasz przedszkolny ogródek, ale w naszej sali panuje gorąca atmosfera. Wydaje się, jakby to był najcieplejszy dzień w roku! Na twarzach wszystkich dzieci malują się piękne uśmiechy, przedszkolaki odświętnie ubrane, a serduszka biją jak szalone. Dziś swoje święto obchodzą nasze kochane Babcie i Dziadziusiowie! Już do sali „Krasnoludków” pukają pierwsi goście i powoli nasza sala się zapełnia. Maluchy czekają z niepokojem, czy aby Babcia zdąży, czy Dziadek nie zapomniał… Wszyscy dotarli na czas, można więc zaczynać.

Dumni Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiają występy swoich milusińskich, a maluszki, jak przystało na Krasnoludki, z wdziękiem i bez tremy prezentują swoje umiejętności. A przecież to nasz pierwszy wielki występ! Niejednemu dziadkowi ze wzruszenia niebezpiecznie poruszały się wąsy, a Babcie raz po raz sięgały po chusteczki. Wszystko udało się znakomicie. Teraz pora na prezenty i gorące buziaki, a potem jeszcze słodki wspólny poczęstunek i mini sesja fotograficzna.

Już ostatni goście opuszczają naszą salę. Szkoda, było bardzo miło. Następna taka uroczystość za rok, ale my czekamy na Wasze odwiedziny nawet bez okazji.

Kochane Babcie, drodzy Dziadkowie! Życzymy Wam spełnienia marzeń i dziękujemy za Wasz codzienny trud i wielkie serca!