1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Galeria
  4. Jadłospis
  5. Kontakt

Aktualności

Wpis nr 466 (367 z 430)Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Spotkanie adaptacyjne

25.06.2019, 08:52:09

0z12.jpgDnia 6.06 w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia adaptacyjne. W tym dniu gościliśmy dzieci, które po raz pierwszy po wakacjach zasilą szeregi naszych przedszkolaków. Maluszki miały okazję poznać budynek przedszkola i swoją salę , w której będą bawić się i uczyć. Spotkały się także z nauczycielkami , które zachęcały dzieci do wspólnej zabawy.

Były zabawy ruchowe przy muzyce, układanie klockami i kolorowanki. Wszystko to działo się pod czujnym okiem rodziców, którzy wspierali swoje dzieci i zachęcali do wspólnej zabawy, a także z dumą patrzyli na poczynania swoich pociech . Po zorganizowanej zabawie przyszedł czas na samodzielne działania. Chłopcy chętnie bawili się samochodami i klockami,

dziewczynki interesowały się lalkami i przygotowywały dla nich posiłek w kąciku kuchennym. Po skończonej zabawie panie poprosiły dzieci o odłożenie zabawek na swoje miejsce, pożegnały przyszłe przedszkolaki i zaprosiły do przedszkola po wakacjach. Na zakończenie spotkania maluszki otrzymały słodki poczęstunek.