1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Galeria
  4. Jadłospis
  5. Kontakt

Aktualności

Wpis nr 469 (370 z 415) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Pożegnania nadszedł czas…

07.07.2019, 08:20:02

07nn8.jpg

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci. Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku odbyło się 18 czerwca . Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy dzieci, które spędziły z nami cztery długie lata, śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały…

Najpierw były uroczyste chwile w salach. Dzieci żegnały panie, panie żegnały dzieci, były podziękowania, dyplomy, nagrody, chwile wzruszeń. Na starszaków czekał pyszny pożegnalny tort. Później wszyscy zgromadzili się w przedszkolnym ogródku. Po oficjalnym powitaniu przez panią dyrektor, starszaki oficjalnie pożegnały grupy młodsze, a młodsi koledzy pożegnali naszych absolwentów, życząc im powodzenia na nowej drodze obowiązków szkolnych. Żeby tradycji stało się zadość, zerówkowicze przedszkolny czas pożegnali w rytmie poloneza.

Po programie oficjalnym pani dyrektor ogłosiła, że oto nadeszły wakacje i zaprosiła do wspólnej zabawy, razem z Grupą Animacyjną P3. Były zabawy z chustą animacyjna, wielkie bańki mydlane, brokatowe tatuaże, żonglerka, zabawy przy muzyce. Na zakończenie wszyscy mogli posilić się pysznym, tradycyjnym bigosem, przygotowanym przez panie kucharki.

Teraz pora na wakacje, słońce wodę i atrakcje!

Gdy się pięknie opalimy, do przedszkola powrócimy!

Bezpiecznych wakacji wszystkim Słonecznym Promyczkom i Rodzicom życzą Dyrekcja i pracownicy Przedszkola Miejskiego Nr 1 „Słoneczny Promyk”