1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Galeria
  4. Video
  5. Jadłospis
  6. Rekrutacja
  7. Kontakt

Aktualności

Wpis nr 623 (509 z 510)Więcej wpisów | | | Pierwszy

Udostępnij

Biedronki i Robot Photon

15.02.2021, 19:12:26

foto_01015.02.jpgDzieci z grupy Biedronki w dalszym ciągu biorą udział w zajęciach z podstaw programowania. W minionym tygodniu bawiły się z Robotem Photonem. Przedszkolaki poznały historie przybycia Photona na Ziemię, razem z nim ćwiczyły poruszanie się: „do góry”, „w doł”, „w prawo”, „w lewo”. Biedronki rozpoznały odgłosy wydawane przez Robota i obserwowały zmieniającą się barwę jego czułek oraz oczu.

Photon to robot edukacyjny, wprowadzający dzieci w świat najnowszych technologii. Robot został stworzony z myślą o dzieciach w każdym wieku, oferując inny zestaw narzędzi dostosowany do różnego etapu rozwoju dzieci, ich możliwości oraz zdolności percepcji. Uczy podstaw programowania, kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów, a przede wszystkim rozwija logiczne myślenie. Wszystko to w najbardziej atrakcyjnej formie - poprzez wyzwania stawiane dziecku!

Programowanie to rozwój logicznego myślenia, poszukiwanie rozwiazywania problemów i kreatywności. Programowanie nie jest dla nas celem samym w sobie. To narzędzie, które chcemy wykorzystać do rozwoju dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.