1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Galeria
  4. Video
  5. Jadłospis
  6. Rekrutacja
  7. Kontakt

Aktualności

Wpis nr 687 (564 z 567)Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Odwiedził nas Mikołaj

19.12.2021, 08:49:37

foto_04919.12.jpgWizyta świętego Mikołaja w przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne, wszystkie grupy przygotowują piosenkę lub wiersz, które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością.

Kiedy wreszcie nadszedł długo oczekiwany dzień, wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Wielkim workiem prezentów przemierzał nasze przedszkole, pukając kolejno do wszystkich drzwi. W tym roku wizyta była wyjątkowa i trwała aż dwa dni a wszystko po to, by każdy przedszkolak mógł spotkać tego niezwykłego jegomościa osobiście, uścisnąć mu dłoń i otrzymać prezent.

Dzieci długo wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego spotkania.