1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Galeria
  4. Video
  5. Jadłospis
  6. Rekrutacja
  7. Kontakt

Aktualności

Wpis nr 750 (621 z 621)Więcej wpisów | | Pierwszy

Udostępnij

Bezpieczna droga do przedszkola 2022

22.11.2022, 22:04:03

foto_01622.11.jpg Czy przedszkolaki ze „Słonecznego Promyka” znają zasady bezpiecznego przechodzenia przez przejścia dla pieszych? Oczywiście że tak! A poświadczyć to mogą policjanci z KMP w Kraśniku.
14 listopada, jak co roku w naszym przedszkolu, odbyła się wyjątkowa lekcja wychowania komunikacyjnego. Podczas tego wyjątkowego spotkania przedszkolakom towarzyszyli przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji, Krzysztof Babisz- kierownik Wydziału Edukacji, Sportu i Spraw Społecznych oraz w imieniu RiB wiceprezes Karol Rychlewski.
Dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, a starszaki, pod okiem Policji, samodzielnie przechodziły przez przejście dla pieszych. Na zakończenie ji każdy przedszkolak otrzymał kolorowy odblask.

"Bezpieczna droga do szkoły" to akcja edukacyjna skierowana do uczniów kraśnickich szkół i przedszkoli, zorganizowana przez Burmistrza Miasta Kraśnik- Wojciecha Wilka i Stowarzyszenie Rozwój i Bezpieczeństwo we współpracy z Policją.