1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Galeria
  4. Video
  5. Jadłospis
  6. Rekrutacja
  7. Kontakt

Aktualności

Strona 7 z 107, wpisów 746Ostatnia | | | Pierwsza

itm1#82

Rozśpiewane przedszkolaki

23 kwietnia dzieci z naszego przedszkola brały udział w kolejnej edycji przeglądu piosenek przedszkolnych pt.: „Rozśpiewane przedszkolaki”.

Więcej

itm1#81

I ty możesz grać

18 kwietnia na zaproszenie Szkoły Muzycznej I stopnia w Kraśniku dzieci z grupy III i IV brały udział w niezwykłym koncercie zatytułowanym „I ty możesz grać”

Więcej

itm1#78

Zajęcia otwarte grupa V

22 marca, tuż przed świętami Wielkanocnymi Grupa V,, Motylki” zaprosiła rodziców na zajęcia otwarte pt. „Wielkanocne przygotowania”.

Więcej

itm1#76

Spotkanie Wielkanocne

22.03.2013 w grupie III odbyło się spotkanie Wielkanocne. Dzieci wspólnie z nauczycielkami przygotowały dla swoich rodziców i rodzeństwa przedstawienie opowiadające o tradycjach Wielkiej Nocy.

Więcej

itm1#75

Spotkanie adaptacyjne w Szkole Podstawowej Nr 6 w Kraśniku

Rozpoczęcie edukacji szkolnej to bardzo ważny moment w życiu każdego dziecka. Aby pomóc dzieciom i rodzicom zmniejszyć stres i obawy przed rozpoczęciem edukacji szkolnej , 15 marca wzięliśmy udział w Dniach otwartych zorganizowanych przez Szkołę Podstawową Nr 6.

Więcej

itm1#74

Warsztaty Wielkanocne

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi przedszkolaki z grup starszych uczestniczyły w Wielkanocnych warsztatach plastycznych, które miały miejsce 19 marca w naszym przedszkolu. Dzieci mogły podziwiać wystawę pisanek ozdabianych w tradycyjny i nowoczesny sposób, przygotowaną przez panią z Koła Gospodyń Wiejskich w Urzędowie.

Więcej

itm1#73

Przedszkolaki w Teatrze im. Andersena w Lublinie

8 marca dzieci z grup III i IV uczestniczyły w wycieczce autokarowej do Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie. Przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. „Tymoteusz wśród ptaków”.

Więcej

Strona 7 z 107, wpisów 746Ostatnia | | | Pierwsza