1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Galeria
  4. Video
  5. Jadłospis
  6. Rekrutacja
  7. Kontakt

Aktualności

Strona 4 z 75, wpisów 522Ostatnia | | | Pierwsza

itm1#44

Spotkanie z policjantem

W dniu 12 października w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie dzieci z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Więcej

itm1#43

Smacznie, zdrowo, kolorowo

W piątek – 5.10.2009r. – w naszych zerówkach roznosił się aromat świeżych owoców, ponieważ starszaki przygotowywały sałatkę owocową i wieloowocowy sok.

Więcej

itm1#42

Konkurs plastyczny "Pszczoła to Skarb"

5 października w CKiP odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Pszczoła to skarb” organizowanego w ramach XXXI Wojewódzkich Kraśnickich Spotkań Pszczelarzy.

Więcej

itm1#41

Wycieczka do Bęczyna

W czwartek 27 września dzieci z grupy III i IV były na wycieczce u garncarza w Bęczynie.
Wspólnie obejrzeliśmy wystawę naczyń glinianych zgromadzoną przez panów Gajewskich Zygfryda i jego syna Cezarego.

Więcej

itm1#40

KOCHAM, LUBIĘ, SZANUJĘ… NIE ŚMIECĘ!

Pod takim hasłem przebiega tegoroczna akcja „Sprzątanie świata – Polska”, koordynowana i organizowana przez Fundację Nasza Ziemia i Fundację „Sprzątanie Świata – Polska”, która już po raz 19-sty odbywa się w naszym kraju. Hasłem tym, nawiązującym do ludowej wyliczanki, zachęcamy do refleksji nad działaniami człowieka w otaczającym świecie, które degradują naszą przyrodę.

Więcej

itm1#39

Witamy po wakacjach!

Wraz z nadejściem września w naszym przedszkolu zrobiło się gwarno i wesoło. Wszyscy wrócili po wakacjach w doskonałych humorach.

Więcej

itm1#36

Wakacje, Wakacje i lato pachnące…

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012. Wszystkie dzieci zebrały się w swoich salach by oficjalnie pożegnać się przed wakacjami ze swoimi paniami, kolegami i koleżankami. Przedszkolaki otrzymały dyplomy i nagrody za całoroczny wysiłek i wytężoną pracę.

Więcej

Strona 4 z 75, wpisów 522Ostatnia | | | Pierwsza