1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Galeria
  4. Video
  5. Jadłospis
  6. Rekrutacja
  7. Kontakt

Aktualności

Strona 18 z 104, wpisów 726Ostatnia | | | Pierwsza

itm1#203

INFORMUJEMY...

Informujemy, że z dniem 2 marca rozpoczyna się nabór dzieci na nowy rok szkolny 2015/ 2016. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola w celu pobrania Kart zgłoszeń. Szczegółowe informacje w sekretariacie przedszkola oraz na naszej stronie internetowej w zakładce KĄCIK DLA RODZICÓW- REKRUTACJA.

itm1#202

Dzień Babci i Dziadka Grupa V

Dla Babci dziadka, dla tych, których kochamy program artystyczny pt.: „Gdy Babcia z Dziadkiem byli mali” chętnie przedstawiamy. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Od wszystkich dzieci z grupy V Babcie i Dziadkowie przyjęli upominki na nieco lepsze minki.

Więcej

itm1#201

Dzień Babci i Dziadka Grupa IV

Babcia z Dziadkiem dziś świętują, wszystkie wnuki im winszują…
Mali Słowianie z grupy IV przygotowały dla swoich kochanych Dziadków program artystyczny, który uświetnił Koncert życzeń.

Więcej

itm1#200

Dzień Babci i Dziadka Grupa III

"Dzień Babci i Dziadka" to pierwszy taki poważny występ dzieci z grupy "Kolorowe Przedszkolaki" .Mogły zaprezentować swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie przed swoimi bliskimi. Występ zaproszonym gościom bardzo się podobał .Były gromkie brawa i ogromne wzruszenie. Samodzielnie wykonane prezenty , moc uścisków i życzeń na długo pozostaną w pamięci szanownych gości.

Więcej

itm1#199

Dzień Babci i Dziadka Grupa II

„Dziś w przedszkolu wielki bal,
Bal wspaniały na 100 par,
Bal dla Dziadków i dla Babć-
Pięknie zapraszamy Was”-

Więcej

itm1#198

„MOJA BABCIA I MÓJ DZIADEK…”

Jak wiadomo mnóstwo miłości dla każdego dziecka płynie od najukochańszych Babć i Dziadków. Są takie dni w roku kiedy nasze pociechy mogą podziękować swoim najbliższym za otrzymane ciepło.

Więcej

itm1#197

Bal karnawałowy 2015

Dziś w przedszkolu wielki bal
Wróżki i czarownice, piękne królewny, odważni kowboje i dzielni policjanci oraz wielu innych bohaterów bajek telewizyjnych i książkowych bawiło się we czwartek, 07.01 2015r. w Przedszkolu Miejskim Nr 1 „Słoneczny Promyk” w Kraśniku.

Więcej

Strona 18 z 104, wpisów 726Ostatnia | | | Pierwsza