1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Galeria
  4. Video
  5. Jadłospis
  6. Rekrutacja
  7. Kontakt

Galeria

Strona 2 z 96, galerii 671
Ostatnia | |

Zobacz galerię

Jeden dzień z życia łąki

20.04.2012 | 49 zdjęć

20 kwietnia, na zaproszenie pani Bożeny Kapicy i uczniów ze SzPNr5 w Kraśniku obejrzeliśmy przedstawienie pt.: Jeden dzień z życia łąki.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Teatrzyk w przedszkolu

03.04.2012 | 20 zdjęć

3 kwietnia dzieci z naszego przedszkola obejrzały przedstawienie pt. 'Witaj wiosno! Witaj zielony lesie!'

Zobacz galerię

Zobacz galerię

29.03.2012 Spotkanie z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich w Urzędowie

29.03.2012 | 19 zdjęć

Tego dnia dzieci z naszego przedszkola, zaprosiły w swe gościnne progi panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Urzędowie, aby przybliżyły nam tradycje i zwyczaje Świąt Wielkiej Nocy.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć

26.03.2012 | 17 zdjęć

26 marca dzieci z grup starszych w ramach zajęcia: „Dbamy o nasze zęby” gościły panią stomatolog Annę Rebizant, mamę Basi.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Powitanie wiosny

21.03.2012 | 24 zdjęcia

Wsiadaj zimo na sanki i uciekaj już!-śpiewały dzieci ze Słonecznego Promyka 21 marca podczas uroczystego Powitania Wiosny.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Rozśpiewane przedszkolaki ze Słonecznego Promyka

14.03.2012 | 28 zdjęć

14 marca w CKiP odbył się Miejski przegląd piosenki „Rozśpiewane Przedszkolaki”. Spotkanie miało na celu popularyzację piosnek przedszkolnych, rozbudzenie aktywności muzycznej dzieci oraz stworzenie im możliwości zaprezentowania swoich zdolności i umiejętności muzyczno- wokalnych w występach indywidualnych i zespołowych. nasze przedszkole reprezentowali: Jasio Wieczorek i Gabryś Cieślik z grupy IV w kategorii soliści, oraz zespół „Leśne Duszki” z grupy III. po burzliwych obradach jury ogłoszono werdykt: - w kategorii soliści I miejsce , puchar i tytuł „Najbardziej Rozśpiewanego Przedszkolaka” zdobył Jasio Wieczorek z piosenką „ Wyruszamy w świat”; - w kategorii zespół tytuł „Najbardziej Rozśpiewanego Przedszkolaka” przypadł w udziale zespołowi „Leśne Duszki”, który wykonał utwór pt.: „ Polka komputerowa”

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Bal karnawałowy

26.01.2012 | 87 zdjęć

Księżniczki i książęta, supermeni i wiele innych postaci z bajek można było spotkać podczas balu karnawałowego, który odbył się w naszym przedszkolu 26 stycznia. Dzięki pomocy rodziców nasze przedszkolaki były przebrane za ulubione postaci z bajek chętnie korzystały z przygotowanych dla nich atrakcji. Były tańce i zabawy oraz słodki poczęstunek. Roześmiane twarze przedszkolaków świadczyły o tym, że bal im się podobał. Dobry humor nie opuścił przedszkolaków podczas balu.

Zobacz galerię

Strona 2 z 96, galerii 671
Ostatnia | |