1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Galeria
  4. Jadłospis
  5. Kontakt

Aktualności

Wpis nr 405 (311 z 352) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22.06.2018, 08:07:54

07l6.jpg 19 czerwca 2018r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Uroczystości rozpoczęły się już w salach, gdzie przedszkolaki w obecności rodziców uroczyście pożegnały rok szkolny- kolegów, swoje panie, otrzymały dyplomy i nagrody za całoroczną pracę. Nauczycielki przekazały podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz grupy i placówki. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy.

Następnie w ogrodzie przedszkolnym, wystąpieniem pani Dyrektor i Burmistrza Miasta Kraśnika, rozpoczęła się część oficjalna- pożegnanie starszaków. Na początku wystąpiły starszaki odchodzące do szkoły- dzieci z grupy III i IV. Zerówkowicze dostojnie prezentowali swoje recytatorskie i wokalne umiejętności. Na zakończenie nasi absolwenci popisali się ostatnim przedszkolnym tańcem- polonezem, który wzbudził aplauz publiczności. Następnie średniaki i maluchy w ciepłych słowach pożegnały starszych kolegów i wspólnie zaśpiewały wakacyjną piosenkę.Po występach nadszedł czas zabawy. Wszyscy mogli obejrzeć występ iluzjonisty, wesoło bawić się w przedszkolnym ogrodzie, wspólnie skosztować przedszkolnego bigosu.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu…