1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Galeria
  4. Jadłospis
  5. Kontakt

Aktualności

Wpis nr 400 (306 z 369) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

„Czerwony Kapturek” dla Mamy i Taty

08.06.2018, 10:27:28

0w01.jpg 7 czerwca w „Słonecznym Promyku” obchodzony był Dzień Rodziny. Jest to najważniejsze święto w całym kalendarzu naszych imprez, do którego wszyscy przygotowujemy się od miesięcy. Tradycyjnie, występ przedszkolaków odbył się na dużej scenie CKiP i zgromadził liczną publiczność, gdyż nie tylko rodzice przyszli podziwiać nasze przedstawienie. W tym roku przenieśliśmy się w świat bajek i zaproponowaliśmy rodzicom musical, na podstawie popularnej i lubianej bajki o „Czerwonym Kapturku”.

W główną rolę Kapturków wcieliły się dziewczynki z grupy III, a towarzyszyły im Wilki- chłopcy z tej samej grupy. Babcie, to dziewczynki z grupy IV, a odważni Gajowi- chłopcy z tej grupy. Głównym bohaterom towarzyszyły dzielne i wesołe zwierzątka- Wiewióreczki i Zajączki z grupy I oraz małe Ptaszki z grupy II. Nad całością przedstawienia czuwali Narratorzy- dzieci z grupy V, którzy zapowiadali kolejne sceny. Piękna muzyka, nastrojowa, leśna dekoracja i kolorowe kostiumy wypełniły tło i dodały całemu przedsięwzięciu uroku. Sądząc po ogromie braw, wzruszeniu Rodziców i ciepłych słowach zaproszonych gości, nasz występ podbił serca wszystkich widzów.

Kochani Rodzice! Mamy nadzieję, że choć na chwilę zapomnieliście o troskach dnia powszedniego i przenieśliście się w zaczarowany świat bajki. W dniu Waszego święta spełnienia marzeń życzą przedszkolaki i grono pedagogiczne ze „Słonecznego Promyka”.