1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Galeria
  4. Jadłospis
  5. Kontakt

Aktualności

Wpis nr 462 (362 z 374) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Święto wszystkich Dzieci

09.06.2019, 11:59:40

00m7.jpg Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto, czyli Dzień Dziecka. My uczciliśmy je 3 czerwca i w tym dniu słońce świeciło nad naszym Przedszkolem dla wszystkich dzieci, a dzień obfitował w wiele ciekawych zdarzeń. Zaczęło się od zabaw w przedszkolnym ogródku. Panie nauczycielki przygotowały przedszkolakom wiele zabaw na świeżym powietrzu. Wokół rozbrzmiewała wesoła, dziecięca muzyka, zapraszająca do tańca i zabawy.

Następnie przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt.,,O smoku, który pękł tego roku” w wykonaniu Teatrzyku Pierwszego Kontaktu z Lublina. Bajka powstała na podstawie legendy o smoku wawelskim. Podczas przedstawienia przedszkolaki miały okazję wcielenia się w role rycerzy, a na koniec aktywnie uczestniczyły w balu z okazji zaślubin Szewczyka i Księżniczki.

Po przedstawieniu dzieci udały się z powrotem do ogrodu, gdzie czekały ich kolejne atrakcje. Jak przystało na Dzień Dziecka - nie zabrakło prezentów. Wszyscy z wielkim zaciekawieniem bawili się nowymi zabawkami, co wywołało w nich wiele radości.

Po zabawie przyszedł czas na małe co nieco, czyli piknik na trawie. Dzieci z wielkim smakiem zajadały pieczone kiełbaski. Pyszności!

Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym dniu czuły się naprawdę wyjątkowo, a uśmiech nikomu nie schodził z twarzy.