1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Galeria
  4. Video
  5. Jadłospis
  6. Rekrutacja
  7. Kontakt

Aktualności

Strona 19 z 104, wpisów 726Ostatnia | | | Pierwsza

itm1#210

Gimnazjaliści przedszkolakom

23 marca w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” uczniowie Społecznego Gimnazjum w Kraśniku przeprowadzili z przedszkolakami zajęcia czytelnicze. Podczas zajęć przedszkolaki poznały inną wersję legendy „O smoku wawelskim”, wzięły udział w quizie, wykonały prace plastyczne, a przede wszystkim dobrze się bawiły. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci otrzymały piękne, kolorowe książeczki. Dziękujemy!

Więcej

itm1#209

Żegnaj zimo, witaj wiosno!

„Marzanko, Marzanko, zimy koleżanko!
Dziś ciebie żegnamy, a wiosnę witamy!”-

Więcej

itm1#208

Jak maluchy wiosnę przyspieszyły

Odkąd marcowe słonko nieśmiało zajrzało do przedszkolnych okien, dzieci coraz bardziej niecierpliwie zaczęły wyglądać wiosny. Znudziły im się ciepłe zimowe czapki i szaliki, zatęskniły za ciepłem i zabawami na zielonej trawie, dlatego też postanowiły trochę tę wiosnę przyspieszyć.

Więcej

itm1#207

Podróż w kosmos

9 marca mieliśmy niepowtarzalną okazje gościć w naszym przedszkolu przenośne planetarium. Nadmuchiwana ogromna kopuła stanowiła idealną namiastkę kosmosu.

Więcej

itm1#206

Podziękowania dla Sponsorów

„Jedynie prawdziwy człowiek
zauważy potrzeby innego człowieka.
Jedynie człowiek wielkiego serca
wyciągnie doń pomocną dłoń…”

Więcej

itm1#205

INFORMUJEMY...

Przypominamy, że nasze przedszkole bierze udział w zbiórce makulatury. Do tej pory udało nam się zebrać 260 kg papieru. Gorąco zachęcamy rodziców do zaangażowania się w naszą akcję, gdyż uzyskane dzięki niej pieniądze pomogą nam w organizacji Pikniku Rodzinnego na zakończenie roku szkolnego.

itm1#204

Dzień Otwarty w „Słonecznym Promyku”

Dnia 25 lutego w naszym przedszkolu odbył sie po raz pierwszy Dzień Otwarty. Uroczystość zaszczycili miedzy innymi Burmistrz Miasta Kraśnik pan Mirosław Włodarczyk, Dyrektor KOEN pani Krystyna Kaczorowska, pani Joanna Pyżyna z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej oraz pani Katarzyna Sudół z Miejskiej Biblioteki Publicznej ale przede wszystkim rodzice i ich pociechy, które być może od września dołączą do grona naszych przedszkolaków.

Więcej

Strona 19 z 104, wpisów 726Ostatnia | | | Pierwsza